Jdi na obsah Jdi na menu
 


naši hosté/our music guests

3-k.-marek-800.jpgKryštof Marek - piano

Skladatel, dirigent, jazzový pianista a aranžér, od konce 80.let pusobí v mnoha hudebních a divadelních aktivitách - a to ve velmi širokém spektru. Jako pianista, dirigent, aranžér a skladatel. Od jazzového klavíru stále rozširoval své obzory směrem ke komponování a dirigování. V současné době působí jako dirigent v Hudebním divadle Karlín,  je stálým hostem Českého národního symfonického orchestru jako dirigent, autor i aranžér..
Pro Laternu Magicu Praha napsal a s orchestrem Národního divadla natočil 90 minut symfonické hudby. Komponuje a aranžuje také pro bigbandy – v poslední době zejména pro Bigband sv.Blažeje /se kterým vystoupil např. v roce 2008 na prestižním festivalu ve švýcarském Montreux a v roce 2010 v Londýně/. V roce 2010 byl hostem slavného Metropole Orchestra v Holandsku. V letech 1999 – 2003 působil v plzeňském divadle J.K.Tyla, kde kromě nastudování deseti titulů uvedl spolu s Antonínem Procházkou svou vlastní „jazzovou operetu“Kristián II..
 Ve spolupráci s vydavatelstvím Out of the Frame vydal své autorské CD s bigbandem (www.bend.cz) a vynikajícím saxofonistou Tony Lakrosem /Angels´Crying in My Head, Angels´Laughter in My Heart/ a v neposlední řadě také záznam svého sólového klavírního vystoupení na CD s názvem Calm Presence. Více na www.krystofmarek.com
 
zuzka-foto.jpgZuzana Mikulcová - zpěv
 
Pochází z Rimavské Soboty..Studuje 6. rokem Pražskou konzervatoř obor populární zpěv u prof. Evy Svobodové a 2. ročník v oboru skladba a aranžování populární hudby
 Spolu s Františkem Krtičkou se v roce 2009 zučastnili soutěže, organizované slovenskou jazzovou společností, v čele s Petrem Lipou a Matúšem Jakabčicem, „Nové tváře slovenského jazzu“, kde obdrželi hlavní cenu.

 

 
 

 


Kontakt

Tom VYBÍRAL Trio

+420601393440

vybiral.tom@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 163425
Měsíc: 3701
Den: 120